Francis,
Een paar tips:
1) Ga met je e-reader eens bij een Repair Café in je buurt langs, die kunnen je vast adviseren wat er kapot is en wat je voor reparatie-mogelijkheden er zijn.
2) Als je via dit forum iemand in je buurt zoekt voor reparatie, vermeld dan je woonplaats, dan weet een reparateur ook of hij evt. in je buurt woont.
3) Er zijn diverse, verschillende, aansluitingen op E-readers mogelijk dus het is ook handig het type E-reader te vermelden (en ook het soort connector. bijv. "mini-USB").
4) Als je het type E-reader weet, kan je vaak al op Google met dat type en bv. "powerjack" of "connector" zoeken of het een vaker voorkomend probleem is en soms ook al informatie vinden hoe het te repareren is.
5 Weet je zeker dat het probleem niet (zoals vaak) in het snoertje/stekkertje van de lader zit?
("nu blijkt de connector van de E-reader stuk te zijn" suggereert dat er al een "deskundige" naar gekeken heeft, kon die je niet verder helpen?)
Succes.